Učební materiál

Výběr vhodného učebního materiálu pro výuku jazyka je velmi důležitý. To, aby učebnice děti „bavila“, je prvním krokem k tomu, aby je bavilo celé studium jazyka. Pro děti mladšího školního věku to platí dvojnásob.

Díky našim zkušenostem s výukou angličtiny, jsme se rozhodli pro výuku v 1. – 4.ročníku používat učebnice Kid´s box od nakladatelství Cambridge.

Jedná se o velmi oblíbený učební materiál, který je aktuálně plně v souladu s revidovanými testy Cambridge English.

Kid’s Box představuje a procvičuje nový jazyk prostřednictvím zábavných příběhů, melodických písní a aktivit, které dětem poskytují příjemný a sebevědomý začátek studia angličtiny.

Spolu s jazykem a dovednostmi, Kid’s Box také rozvíjí průřezové znalosti a lidské hodnoty.

Na 2.stupni ZŠ budeme používat výukový materiál Oxford University Press – Project, který zahrnuje všechny výukové aspekty potřebné pro další studium jazyka včetně ucelené gramatiky, dramatizovaných epizod a rozsáhlejších příběhů.